Połączenie funkcjonalności i zachwycającego designu? Dwa słowa: Moovin Interiors

Zaprojektowanie funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni mieszkalnej, a także kompleksowa jej aranżacja to nie lada zadanie. W stolicy można jednak znaleźć specjalistów, którzy bez wahania podejmą tę wnętrzarską rękawicę. Centrum Warszawy, 110 m2 luksusowej powierzchni wykończonej w wysokim standardzie, imponujący wielkością taras z widokiem na panoramę miasta, wyrafinowane połączenie kolorów ziemi – zespół Moovin Interiors prezentuje swoją nową realizację.

Znaczenie kolorystyki we wnętrzach

Czy wiecie, że badania psychologiczne wykazały wpływ otaczających nas kolorów na nasze samopoczucie? Być może właśnie dlatego osobom z natury spokojnym ciężko jest wyobrazić sobie codzienne przebywanie w salonie, w którym dominują inspirujące do działania, ale jednak odważne, intensywne kolory. Z drugiej strony zbyt zachowawcze wnętrza mogą przytłaczać swoim spokojem.

Rozwiązaniem powyższego dylematu są kolory ziemi, których paleta barw jest na tyle bogata, że pozwala na stworzenie stonowanej, a jednak charakternej aranżacji. Właśnie na takie posunięcie zdecydowali się projektanci z Moovin Interiors podczas wykańczania znajdującego się na 13 piętrze apartamentu przy ulicy Wolskiej. W mieszkaniu dominuje kojący beż, który jest tłem dla świeżej bieli, ponadczasowej szarości oraz niezwykle eleganckiej, stanowczej czerni.

Naturalny motyw został wykorzystany również w materiałach – w tej kwestii zdecydowanie przyciągającym elementem jest kamień w postaci okładzin ściennych czy też blatów w strefie kuchennej. Te kolorystyczne dzieło sztuki zostało podkreślone grą światła i cieni, za którą odpowiadają subtelne punkty oświetleniowe. Cała przestrzeń to wysublimowane królestwo lekkiej, aczkolwiek wyrazistej formy. Ową wyrazistość potęguje również wysoki standard wykończenia.

Kompromis funkcjonalności i dbałości o każdy detal, czyli kwintesencja Moovin Interiors

Zachwycający, ponad stumetrowy apartament na Woli mieści w sobie cztery funkcjonalne pokoje, kuchnię otwartą na salon oraz dwie ekskluzywne łazienki – jedna z nich jest dostępna dla gości, natomiast druga stanowi dopełnienie strefy sypialnianej. Gwoździem designerskiego programu jest również taras, który zachwyca nie tylko swoją wielkością czy też rozpościerającym się z niego widokiem, ale również wyposażeniem, którego głównymi elementami są wygodne kanapy, nowoczesne meble ogrodowe oraz dodające przytulności rośliny.

Wracając jednak do wspomnianego wcześniej, wysokiego standardu wykończenia, ta realizacja w żadnym aspekcie nie jest dziełem przypadku. Wręcz przeciwnie – zespół Moovin Interiors, jak w każdym swoim projekcie, zadbał o każdy najmniejszy detal. Starannie wyselekcjonowane materiały zapewniają wygodę użytkowania, ale również niepodważalną, długowieczną trwałość wykorzystanych surowców.

O przytulność w tym wnętrzu dbają dopracowane w każdym względzie elementy dekoracyjne – ozdoby ścienne, dodatki tekstylne. Nie sposób nie zwrócić również uwagi na przytulne meble tapicerowane, na przykład w postaci zagłówka w sypialni czy też kanapy w salonie oraz krzeseł w części kuchennej, które wnoszą do apartamentu poczucie ocieplającej spójności.

Wykończone pod klucz mieszkanie, w którym panuje wyszukana, ale jednocześnie przytulna elegancja to projekt, który z pewnością spełnia oczekiwania swoich nowych właścicieli. Warszawski apartament zachwyca niewymuszonym luksusem i jest jednocześnie kolejnym dowodem na to, że Moovin Interiors to sztab profesjonalistów, którym można zaufać.

Dodaj komentarz