Dlaczego warto mieszkać i inwestować w Hiszpanii?

Kraj ten kojarzony jest powszechnie z wysoką temperaturą, przepięknymi plażami, smakowitym jedzeniem, lejącym się litrami owocowym winem, rozrywką, harmonią i pozytywnym podejściem do życia.

Zakup nieruchomości w tym gorącym miejscu, to bardzo opłacalny sposób na lokowanie dochodów. Zyskać można nie tylko dodatkowe pieniądze, lecz także stać się właścicielem apartamentu wypoczynkowego, z którego można korzystać przez cały rok. Wysokość i szybkość zwrotu z inwestycji, są uzależnione od wielu czynników m.in. lokalizacji nieruchomości, jej wielkości, układu, standardu.

 

Raj na wyciągnięcie ręki

Zakup własnego miejsca w Hiszpanii może być naprawdę łatwy, prostszy niż nam się wydaje. Nie potrzeba do tego nawet miejscowych pośredników, dobrej znajomości języka hiszpańskiego czy fortuny. Wystarczy skontaktować się z zaufanym polskim biurem, np. tripinvest, oferującym rodakom wszelkiego rodzaju nieruchomości w rajskich regionach od Costa Blanca, aż po Costa del Sol.

– Mamy bardzo duże zainteresowanie ze strony rodaków. Odnotowujemy wzrost zapytań o nieruchomości o kilkaset procent. Skala dynamiki i aż tak optymistyczna tendencja przechodzi nawet nasze oczekiwania i mile nas zaskakuje – mówi Damian Juszyczk, marketing manager w tripinvest.

Najzdrowszy kraj na ziemi!

Dlaczego Hiszpania to podobno najzdrowszy kraj na ziemi? Przewaga słonecznych dni doskonale wpływa na dobry nastrój, samopoczucie, a także zdrowie fizyczne. Sezon na bogate w witaminy owoce i warzywa trwa tam przez cały rok, a ryby i owoce morza zawsze są świeże. Do tego mentalność Hiszpanów nie pozwala na tak powszechne życie w biegu. Brzmi kusząco nie tylko dla mieszkańców Polski.

– Życie w Hiszpanii jest przyjemne i wygodne, co m.in. wynika z przyjaznego i otwartego podejścia Hiszpanów do obcokrajowców. Jeśli ktoś może pozwolić sobie na pracę zdalną, przeprowadzka do tego kraju jest atrakcyjnym rozwiązaniem na zmianę swojego życia – dodaje Juszczyk.

Kawałeczek Hiszpanii na własność

Wielcy miłośnicy Hiszpanii mogą też pomyśleć o innej formie inwestycji w nieruchomości w tym kraju, i to symbolicznym budżetem. Vela Poland S.A., właściciel marki tripinvest, już w czerwcu planuje bowiem emisję swoich akcji. Szczegóły na temat tego, jak stać się współwłaścicielem i akcjonariuszem tej agencji nieruchomości można znaleźć na akcjetripinvest.pl.

Dodaj komentarz