MajsterPol – najlepsze produkty pod inwestycje

W zależności od potrzeb MajsterPol dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów dociepleń do stosowania na różnych materiałach.

Systemy ociepleń są jednymi z najważniejszych elementów nieruchomości, od których zależy zarówno trwałość elewacji, energooszczędność budynku jak i komfort życia jego mieszkańców. Prawidłowe ocieplenie budynku to istotny etap budowy, ponieważ np. w domach jednorodzinnych aż 40% strat ciepła przypada na ściany. Odpowiednie dobranie materiałów potrzebnych do ocieplenia oraz fachowe wykonanie prac sprawia, że efekt będzie nie tylko cieszył oczy, ale także optymalnie izolował wnętrze budynku. Realizacja składa się z kilku kroków, a wykonanie ich produktami MajsterPol będzie gwarancją udanego przeprowadzenia procesu.

Na styropian i na wełnę – ETICS MajsterPol

To łatwe w realizacji, ekonomiczne i szybkie rozwiązania ociepleniowe, które bardzo dobrze sprawdzą się w domach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych. W zależności od rodzaju podłoża, płyty mocuje się za pomocą samego kleju lub kleju i dodatkowych mocowań mechanicznych w postaci kołków. Taki system ociepleń zapewnia zwiększenie izolacyjności cieplnej i trwałości ścian, obniżenie kosztów ogrzewania, długotrwałą czystość i skuteczną ochronę przed rozwojem alg i grzybów. Dodatkowo, zastosowanie systemu ETICS na wełnę mineralną gwarantuje maksymalny współczynnik przepuszczalności pary wodnej (tzw. oddychanie ścian) i bezpieczeństwo użytkowania – system jest klasyfikowany jako niepalny.

Różne systemy w zależności od potrzeb

Wyjątkowym systemem oferującym zastosowanie dwóch alternatywnych rozwiązań dekoracyjnych jest MajsterPol Natural. Dzięki niemu można wykończyć elewację cegłą Master Brick, która zapewni elegancki, tradycyjny charakter w szybkim czasie lub zastosować tynk gładki Master Poli doskonale wpisujący się w modernistyczne, minimalistyczne trendy elewacyjne. Systemem ociepleniowym sprawdzającym się przy rozmaitych inwestycjach jest MajsterPol Deko, który stanowi zestaw wyrobów przeznaczonych do wykonywania okładzin ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Może być używany na podłożach z elementów murowanych lub betonu z warstwą tynku lub bez. Wszystko to sprawia, że jest niezwykle uniwersalny i gwarantuje sprawne wykonanie trwałego oraz solidnego ocieplenia.

Dodaj komentarz