Nowe umywalki Linda-X

Nowa kolekcja Linda-X jest hołdem dla kolekcji o nazwie Linda stworzonej dla Ideal Standard w 1977 r. przez Achille Castiglioni. Formy nowych umywalek, tym razem zaprojektowane przez Ludovicę i Roberta Palomba, z dumą czerpią inspirację z oryginalnego dzieła, respektując kulturowe dziedzictwo marki, a jednocześnie otwierając się na nowoczesne estetyczne wpływy.

– Głęboko wierzymy, że podstawą ponadczasowego wzornictwa są wartości, a nie trendy, i to było dla nas ważne przy projekcie Lindy-X – mówi Roberto Palomba.

Zasady przewodnie kolekcji Linda-X to architektura, wzornictwo, technologia i świadomość ekologiczna

Seria składa się z 5 modeli umywalek oraz eleganckiej wanny. Cechą charakterystyczną produktów jest minimalistyczny i czysty design, który jednocześnie jest charakterystyczny i zauważalny we wnętrzu. Estetyczna lekkość umywalkek to m.in. zasługa unikalnego ceramicznego materiału Diamatec®, który nie tylko pozwala uzyskać delikatną, atrakcyjną wizualnie ceramikę z cienkimi ściankami, ale też gwarantuje wyjątkową trwałość produktu i zmniejsza zużycie wykorzystanych surowców. Umywalki Linda-X spełniają oczekiwania współczesnego designu: mają wysoką trwałość, estetyczną lekkość i dużo wdzięku. Umywalki Linda-X dostępne są w 5 rozmiarach (od 45 do 75 cm) i dwóch rodzajach wykończenia: błyszczącym białym oraz białym jedwabistym.

Premiera nowej kolekcji umywalek miała miejsce podczas wydarzenia TOGETHER WORLD TOUR w Mediolanie, które odbyło się 21 kwietnia br. TWT to cykl inspirujących spotkań Ideal Standard, w unikalny sposób łączących trendy kulturowe i lifestylowe z architekturą i designem. Następnym przystankiem na trasie TWT będzie Berlin, do którego zapraszamy już 16 czerwca br.

Później spotkamy się również w Londynie, Paryżu, Dubaju i Szanghaju. Każde wydarzenie będzie transmitowane na platformie cyfrowej www.togetherworldtour.com, gdzie można również obejrzeć poprzednie spotkania, zarejestrować się na nadchodzące eventy, a także uzyskać dostęp do ekskluzywnych, inspirujących treści związanych z każdym celem podróży i nowymi kolekcjami. Zapraszamy!

Dodaj komentarz